Шафа купе з фасадами зі шкіри

вигідна ціна Модель МТ_431. Заказать шкаф-купе в Киеве

Шафа-купе :MT_431

Дізнатись вартість
новинка Модель МТ_428. Заказать шкаф-купе в Киеве

Шафа-купе :MT_428

Дізнатись вартість
вигідна ціна Модель МТ_426. Заказать шкаф-купе в Киеве

Шафа-купе :MT_426

Дізнатись вартість
новинка Модель МТ_423. Заказать шкаф-купе в Киеве

Шафа-купе :MT_423

Дізнатись вартість
вигідна ціна Модель МТ_420. Заказать шкаф-купе в Киеве

Шафа-купе :MT_420

Дізнатись вартість
вигідна ціна Шкаф-купе на заказ Киев. Артикул МТ_244

Шафа купе :MT_244

Дізнатись вартість
вигідна ціна Шкаф-купе под заказ Киев. Артикул МТ_243

Шафа купе :MT_243

Дізнатись вартість
новинка Шкаф на заказ киев. Артикул МТ_242

Шафа купе :MT_242

Дізнатись вартість
вигідна ціна Шкаф-купе белый с фасадами из кожи. Артикул МТ_241

Шафа купе :MT_241

Дізнатись вартість
вигідна ціна Шкаф в спальню с фасадами из кожи. Артикул МТ_239

Шафа купе :MT_239

Дізнатись вартість
новинка Шкафы-купе на заказ в Киеве с фасадами из кожи. Артикул МТ_212

Шафа купе :MT_212

Дізнатись вартість
новинка Шкаф-купе для прихожей с фасадами из кожи. Артикул МТ_211

Шафа купе :MT_211

Дізнатись вартість
новинка Модель МТ_210 с фасадами из кожи. Купить шкаф недорого

Шафа купе :MT_210

Дізнатись вартість
новинка Артикул модели МТ_209. Купить шкаф-купе недорого

Шафа купе :MT_209

Дізнатись вартість
новинка Изготовление шкафов-купе. Артикул модели МТ_208

Шафа купе :MT_208

Дізнатись вартість

Шафи-купе з фасадом зі шкіри

Одним з елементів декору для шафи купе є штучна та натуральна шкіра. Як матеріал для декорування меблів, шкіра використовується досить давно. Натуральна шкіра є, напевно, єдиним біологічним матеріалом для прикраси шаф. Колись меблі з декоративним оздобленням зі шкіри вважалися еталоном достатку і зустріти такі меблі в інтер\'єрі було вельми не просто. у спальнях, вітальні та приймальні.

Переваги шкіряного фасаду:

  • Довговічність;
  • Безпека;
  • Великий вибір доступних кольорів і фактур;
  • Простота догляду;
  • Екологічність;
  • Оригінальний зовнішній вигляд.

При необхідності шкіряні вставки легко очищають м\'якою тканиною або губкою, просоченою побутовими засобами для чищення без вмісту розчинників.

Шкіру використовують при оформленні прямих, радіусних та кутових шаф-купе. У декоративних цілях допускають використання вставок зі шкіри у поєднанні з дзеркальними полотнами, матованим склом, шпоном з благородних порід деревини, піскоструминними малюнками і т.д.

Меблева шкіра зручна в обробці та підходить для складних варіантів декорування.

Популярні моделі з повністю шкіряними дверима, шкіряними вставками різних розмірів у поєднанні з деревом, склом, металом та іншими матеріалами.

Шкіряні фасади довговічні, міцні та безпечні: фасад із застосуванням шкіри не розбивається на гострі уламки навіть при сильному механічному впливі, безпечно поглинаючи енергію удару.

У нашому каталозі представлені колекції з варіантами меблевої шкіри різних кольорів та фактур , які використовують при оформленні шаф-купе для спалень, приймалень, віталень та інших кімнат. оздоблення шаф – купе

Всі ми хочемо, щоб інтер\'єр нашої квартири не був схожий на жоден з бачених раніше. Найнадійніший спосіб здивувати всіх – це шафа-купе з обробкою зі шкіри. Варіантів виконання безліч. Все залежить від вашого почуття стилю та можливостей.

Незвичайність проти стандартних заходів

На користь застосування фасадів зі шкіри говорить багато чого:

  • Неповторна структура матеріалу;
  • Можливість об\'єднати оббивку м\'яких меблів з обробкою шафи-купе;
  • Відсутність алергенів;
  • Зручність та простота догляду

Компанія Меблі ТОП може виготовити шафу-купе зі шкіряним фасадом за короткі терміни. Звертаючись до професіоналів, ви отримуєте повне розуміння ваших завдань та вимог.

Сучасні технології дають можливість втілити у реальність будь-які ваші дизайнерські задуми. Тиснена шкіра, з різними зображеннями, строгі панелі, витримані в одному колірному відтінку, шкірозамінник з імітацією фактури шкіри різних тварин. без слів

Оздоблення фасадів шаф-купе зі шкіри – задоволення не з дешевих. Проте є низка випадків, коли застосування такої обробки себе повністю виправдовує. У приймальні солідної компанії така шафа-купе відразу повідомить відвідувачів, що власники вміють заробляти гроші і цінують розмову по суті. У квартирі, де буде встановлена шафа-купе з оздобленням зі шкіри та меблі з такою ж оббивкою, поєднуватиметься відчуття стилю їхніх господарів та баланс оформлення інтер\'єру.

Ціна за задоволення та унікальність

Може здатися, що подібний вид обробки фасадів шаф-купе сильно вдарить по бюджету, але це не так. Сучасні технології створення штучних матеріалів дають можливість отримати чудову імітацію за цілком розумні гроші. Не обов\'язково покривати всю поверхню шафи-купе обробкою зі шкіри. В інших випадках, достатньо лаконічного та точного акценту, щоб продемонструвати почуття міри та смаку.

Компанія Меблі ТОП пропонує виробництво шаф-купе з фасадами зі шкіри за доступними цінами. У ваше розпорядження потрапить предмет інтер\'єру, який дозволить з вигодою використовувати площу приміщення, створюючи в ньому затишну обстановку.

У кожному окремому випадку ціна встановлюється, виходячи з побажань замовників та площі обробки. Довговічність та простота догляду за фасадами зі шкіри, дасть можливість довгий час милуватися ідеальним поєднанням обробки шафи-купе та всього інтер\'єру кімнати.