Перегородки

Перегородки - розумне використання площі в приміщенні

Приймаючи до уваги те, що сьогодні офіси багатьох компаній включають безліч підрозділів, варто задуматися про найбільш економне розташування відділів офісу. Відносна простота монтажу і можливість швидко змінювати межі приміщень – відмінне рішення для компаній, що динамічно розвиваються.

Багато видів матеріалів для створення кордонів приміщень

Компанія Меблі ТОП пропонує своїм замовникам виготовлення перегородок на замовлення з різних матеріалів:

  • Прозорі скляні перегородки з елементами декору і без;
  • Панелі з ДСП з різними фактурами та кольоровими відтінками;

В Залежно від стилю роботи та характеру його виконання, офісні перегородки можуть бути виконані з різного матеріалу та мати різні розміри. Комусь знадобляться вироби, через які можна передавати матеріали до сусідніх відділів, а комусь знадобляться приміщення повністю ізольовані від сторонніх очей. У каталозі матеріалів компанії Меблі  ТОП знайдеться багатий асортимент матеріалів для перегородок та фурнітури, за допомогою якої можна створити унікальний дизайн всього приміщення.

Вартість оформлення приміщення великої площі

Природно, що ціна питання містить багато складових від кількості самих перегородок до якості матеріалу і кріпильних деталей . Однак варто задумати про те, що стаціонарні перегородки для офісу з гіпсокартону чи цегли – найдорожчий варіант, який викликає довгі терміни зведення стін, бруд та неможливість швидкого перепланування. Перегородки для офісу від компанії Меблі ТОП, дозволяють у стислий термін створити необхідні по конфігурації окремі приміщення. Крім того, у разі необхідності реорганізації відділів оперативно перетворити приміщення офісу за рахунок перенесення перегородок у нові місця. Для точного розрахунку вартості всього проекту, варто прямо зараз звернутися в офіс компанії і викликати фахівця, який зможе за короткий час прорахувати собівартість дизайн - проекту та витратних матеріалів. У будь-якому випадку, приймаючи рішення поставити у своєму офісі перегородки з будь-якого матеріалу, ви отримуєте безліч вигод. На сайті компанії є кілька прикладів виконаних робіт, які показують, що приміщення офісу не повинно бути тьмяним та нудним.