Кухні ДСП фасади

Варіанти створення кухні на замовлення

Кожна господиня мріє про своє «царство», де все буде створено під її смаки та інтереси . І, як завжди, до виконання планів не вистачає якоїсь суми. Компанія Меблі ТОП пропонує економний варіант кухні на замовлення із ДСП. Такий варіант меблів у жодному разі не передбачає зниження якості. Зменшення вартості кухні вашої мрії досягається за рахунок застосування найекономнішого витратного матеріалу – деревинно-стружкової плити. Колірне рішення, розмір та кількість окремих елементів залежать тільки від вашої фантазії та масштабів самої кімнати.

Співвідношення якості, вартості та гарантії

Професіонали компанії Меблі ТОП розуміють, що кожна кухня на замовлення - це виконання мрії конкретної людини. Можливість вибирати будь-який колірний відтінок ДСП та фурнітуру дає шанс прийти до створення кухні на замовлення з вигідною ціною. Використання комплектуючих від перевірених брендів робить гарантію використання максимально довгою. При створенні кухні на замовлення застосовуються торгові марки:

  • Linken System;
  • GRASSHOPPER;
  • MULLER;
  • HETTICH та ін. .

У даному випадку можна вибирати бренди для кухні на замовлення, виходячи з їхньої вартості та функціональності. Професіонали створення якісної та недорогої кухні з ДСП допоможуть зорієнтуватися у цьому списку. Залежно від навантаження на той чи інший елемент кухні на замовлення вам буде запропоновано оптимальні за вартістю та функціоналом комплектуючі. Ніхто не стане сперечатися з тим, що вдале поєднання зовнішньої фурнітури дуже важливо при оцінці зовнішнього вигляду кухні на замовлення з ДСП. У каталозі компанії Мебель ТОП міститься велика кількість пропозицій. Тепер можна підібрати гармонійний комплект, що відмінно виглядатиме з мийками, кранами, оформленням газової або електричної плити і всієї побутової техніки. кухні на замовлення

Для комфортного використання вашої кухні, звичайно ж, необхідно мати безліч супутніх кожної кухні на замовлення виробів: плінтуса, що оберігають меблі від води; освітлення, що дозволяє створити окремі ділянки чи загальну інсталяцію. На замовлення в меблів будуть створені спеціальні отвори для світильників або передбачено місце для їх кріплення. Професіонали компанії застосовують якісні плінтуси, куточки та заглушки компанії REHAU. Їхня кольорова гама дає шанс створити кухню на замовлення з гармонійним поєднанням всіх елементів меблів.