Шафи купе

вигідна ціна Шафа

Шафа :MT_520

Дізнатись вартість
вигідна ціна Шафа

Шафа :MT_518

Дізнатись вартість
новинка Шафа-купе

Шафа-купе :MT_517

Дізнатись вартість
вигідна ціна Шкаф-купе четырехдверный на заказ

Шафа купе :MT_161

Дізнатись вартість
новинка Заказать шкаф-купе трехдверный

Шафа купе :MT_160

Дізнатись вартість
новинка Заказать шкаф-купе от производителя

Шафа купе :MT_159

Дізнатись вартість
новинка Заказать шкаф-купе в прихожую

Шафа купе :MT_157

Дізнатись вартість
новинка Заказать встроенный шкаф-купе

Шафа купе :MT_153

Дізнатись вартість
вигідна ціна Встроенный шкаф-купе на заказ

Шафа купе :MT_152

Дізнатись вартість
вигідна ціна Заказать зеркальный шкаф-купе

Шафа купе :MT_150

Дізнатись вартість
вигідна ціна Заказать встраиваемый шкаф-купе

Шафа купе :MT_149

Дізнатись вартість

Шафи – купе в кожну квартиру та будинок

Нерідко життя змушує економити кожен сантиметр житлової площі. І сучасні технології дають можливість вийти у боротьбі за гарний дизайн та комфорт у будинку переможцем. Шафи – купе на замовлення стали справжнім подарунком для всіх нас. Переваги шафи – купе на замовлення

Як би комусь не здалося дивним, але економія - найважливіший фактор, що впливає на вибір у бік замовлення шафи - купе. Відсутність дверей на навісах, які постійно потрібно регулювати; li>Можливість встановити шафу – купе в будь-якому місці квартири;

 • Великий термін експлуатації та безпека
 • Хто з нас не стикався з необхідністю пересувати звичайну платню? Тепер у вас просто немає потреби. Шафа – купе від нашої компанії є «будинком у будинку». Все, що вам потрібно після ремонту – змахнути пил і протерти шибки або дзеркала. Чи варто замовляти дорогу фурнітуру? Відповідь кожен може вибрати сам, але на користь дорогих комплектів для дверей шаф – купе говорить те, що вони відповідають технічним характеристикам для таких меблів. При легкості конструкції, що здається, на напрямні лягає дуже великий вантаж. Будь-який вид ДСП, а тим більше МДФ, сам важить чимало. Додайте сюди вагу дзеркала та скла. У каталозі нашої компанії є фурнітура від перевірених роками виробників комплектуючих для шаф – купе.

  Хтось приписує появу меблів схожих на шафи – купе Наполеону, хтось говорить про те, що перші «прабатьки» з\'явилися в США. Насправді це не важливо. Наша компанія займається виробництвом досить довго, щоб гарантувати кожному замовнику точне виконання його бажання придбати гарну та довговічну шафу – купе за вигідною ціною.

  Яку ж вибрати шафу - купе

  Розуміючи складність такого вибору, ми можемо порадити нашим клієнтам безліч варіантів. Звичайно, ніхто не скасовує вашого права на творчість та політ дизайнерської думки. Але досвід нашої команди професіоналів дозволяє пропонувати найкраще рішення для організації вашої житлової площі. На сайті є безліч прикладів, які ви можете взяти за основу для своєї фантазії. Нам під силу виготовлення шаф – купе з будь-якого матеріалу, з будь-якими формами оформлення:

  • З фарбованими МДФ фасадами;
  • Зі склом та дзеркалами, обробленими піскоструминним автоматом;
  • Шафи з фотодруком;
  • Вишукані радіусні шафи – купе

  Звертайтеся в будь-який зручний час. Ми зможемо втілити ваші бажання у реальність