Офісні шафи

Підбір офісної шафи під свої потреби

Сьогодні не знайдеться жодної людини, яка працює в офісі, яка не знала б про те , що меблі в робочому кабінеті можуть і повинні бути зручними, багатофункціональними і безпечними. Якщо кілька десятиліть тому було достатньо встановити в приміщенні шафу з безліччю відділень для зберігання документації, то сьогодні шафа стала важливою деталлю офісного інтер\'єру. Природно, що багато з власників компаній мають власні уявлення про те, якими повинні бути меблі в кабінеті начальника або у відділах, але існує безліч факторів, які впливають на вибір потрібного виробу: Шафа повинна бути зручною для використання;

 • Мати доступ до всіх полиць та закритих відділень;
 • Мати якісну надійну фурнітуру;
 • Органічно вписуватися в загальне оформлення приміщення
 • Для зручності використання завжди варто враховувати кількість співробітників та їх фізичні дані. Якщо в кабінеті працює багато жінок, яким важко діставати важкі папки з верхніх полиць, варто подбати про те, щоб документи зберігалися в осередках на невеликій висоті. Якщо ви хочете, щоб у темному приміщенні, яке знаходиться не на сонячній стороні або зовсім не має вікон, було світліше, варто вибирати світлі тони ДСП або натурального дерева. Сам дизайн офісної шафи може нести на собі відбиток почуття стилю господаря кабінету. Багатьом керівникам є що показати гостям, тому кілька відкритих полиць із заслуженими нагородами зможуть ненав\'язливо розповісти про успіхи компанії.

  Максимальне використання робочого простору

  Якщо компанія не має можливості орендувати великі площі для офісу, то це зовсім не означає, що її співробітники приречені на роботу в обмежених умовах. Офісні шафи цілком можуть служити чудовим способом розвантажити площу кімнати, і взяти на себе функції зберігання документів і предметів, без яких неможливо уявити роботу колективу: електрочайник, кілька чашок, цукорницю. На сторінках сайту компанії \"МебельТОП\" є кілька прикладів раціонального використання робочого простору. Погодьтеся, що папки з документами або електрочайник на підвіконні зможуть створити негативне ставлення у відвідувачів, які ще не знають про вашу роботу. Разом з вами дизайнери компанії зможуть створити офісну шафу, яка не тільки зручно та логічно впишеться в загальний інтер\'єр кабінету, але й надійно виконуватиме своє призначення – зберігання великої кількості робочих документів, розхідників для роботи оргтехніки та ін.

  Оформлення та функціональність офісної шафи

  Не варто думати про те, що такий необхідний виріб для кожного офісу, як шафа не може бути гарним елементом обстановки. Компанія МебельТОП має можливість запропонувати замовникам безліч варіантів колірного оформлення офісних шаф з якісного ДСП або декору зовнішніх панелей за допомогою піскоструминного дзеркала або фарбованих панелей МДФ. Звичайно, остаточний вибір завжди за самим замовником, але у будь-якому випадку, ви отримаєте у своє розпорядження офісні шафи відмінної якості, оформлені у повній відповідності до ваших побажань у максимально короткі терміни.