Walden

Про нашу компанію

Меблева компанія «МЕБЛІ ТОП» була створена у 2007 році. За 10 років плідної роботи ми розробили та встановили безліч меблевих проектів. З кожним роком наші виробничі потужності постійно зростають і вдосконалюються, що дозволяє нам робити Ваші меблі швидше якіснішими та дешевшими. За останні кілька років основним напрямком у розробці меблів стало виготовлення шаф-купе. Наша дружна та велика команда менеджерів, проектувальників та дизайнерів вкладуть усі свої знання та досвід для створення ваших унікальних надійних та довговічних меблів!

Ми з радістю створимо меблі вашої мрії, перегляньте наші переваги і зробіть правильний вибір меблевої компанії

about

Як ми працюємо

Досвід роботи понад 10 років
БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

Наша робота починається з Вашого дзвінка, листа чи візиту до нас. Консультант допоможе Вам визначиться з внутрішнім плануванням шафи, розповість про фурнітуру, матеріали, розсувну систему, а також прорахує вартість Вашої шафи купе.

Надійність. Практичність. Зовнішній вигляд шафи.
ЗАМІР

Після виміру наш фахівець приступає до розробки проекту ваших меблів. Усі проекти ми розробляємо на комп'ютері у спеціальній програмі. Такий підхід дозволяє побачити майбутні меблі з різних ракурсів та забезпечує високу точність виробництва. Ескіз замовлення ми надсилаємо Вам на електронну пошту.

 

Ми виробник, а не посередник!
ДОГОВІР

Після того, як Ви визначилися з шафою, ми підписуємо договір, юридичний документ, який гарантує Вам конкретну модель, колір виробу, терміни виготовлення, фіксує вартість та передоплату. До документа додаються креслення. Після підписання договору та внесення передоплати замовлення запускається в роботу.

Великий вибір: моделей, матеріалів та фурнітури.
ПЕРЕДОПЛАТА

При замовленні шафи купе вноситься передплата в розмірі 70% вартості замовлення. Залишок оплачується після виконання всіх робіт, коли ваші меблі встановлені у вас вдома, і ви повністю задоволені виконаною роботою

Якісні матеріали.
ДОСТАВКА ТА УСТАНОВКА

Дата та час доставки шаф узгоджуються заздалегідь по телефону. Доставка здійснюється спеціалізованим транспортом, обладнаним для перевезення шаф купе. Встановлення шаф відбувається одразу після доставки. Залежно від складності, монтаж може зайняти від кількох годин до декількох днів.

Ми виготовляємо шафи купе на замовлення!
ГАРАНТІЯ

Після підписання акта виконаних робіт Ви отримаєте гарантійний талон із зазначенням правил експлуатації, гарантійних зобов'язань, випадків та строків. Гарантія на меблі – 5 років.