Дитяча МДФ фарбований

Яскраві або пастельні тони дитячої кімнати

За запевненнями вчених колір обстановки, що оточує нас, має вплив на фізичну активність кожної людини. Тому в спальному місці рекомендується застосовувати більш спокійні тони, що умиротворюють:

  • Відтінки ніжно-рожевого;
  • Зеленого і сірого;
  • Небесні відтінки синього

Але що робити, якщо ваша дитина не хоче перебувати в дитячій, яка не відповідає її уявленням про колір радості? Спеціалісти компанії Меблі ТОП зможуть виготовити дитячу кімнату з фарбованим фасадом МДФ на замовлення, в якій спальне місце буде ізольовано від очей вашого сина чи дочки. У портфоліо є кілька прикладів такої роботи.

Ще один варіант – це створити комбінацію кольорів дитячої кімнати, в якій ближче до ліжка дитини, в межах видимості будуть розміщені предмети інтер\'єру спокійних відтінків.

Для зручності використання того чи іншого предмета можна виготовити закриті сходи, якими ваша дитина зможе самостійно підніматися на ліжко після активного дня.

Фурнітура та місткі ящики

Всі діти, за своєю природою, допитливі та цікаві. Поки вони не навчилися користуватися новими дитячими меблями з МДФ фасадом, неодноразово може виникнути ситуація, коли він може поранитися об дверцята та висувні ящики. Використання безпечної фурнітури з доводчиком дозволить уникнути цих неприємностей. Привчаючи дитину до дотримання порядку у своїй дитячій кімнаті, необхідно подбати про наявність містких ящиків для постільної білизни, одягу та іграшок. І безпечні дверні ручки тут дуже знадобляться. У каталозі компанії є велика кількість ручок для фасадів МДФ та ящиків для дитячої кімнати, які не мають країв, що виступають. Також можна виготовити дверцята з прорізними ручками

Смаки дитини формуються з ранніх років

Дитяча кімната з фасадом МДФ фарбованим на замовлення від компанії Меблі ТОП буде першим прикладом зручного розташування кожного елемента комплекту та вдалого використання комбінації палітри кольорів.

За вашим бажанням працівники зможуть виготовити дитячу кімнату з будь-яким дизайном та кількістю окремих предметів меблів. У ній поміститься все – від іграшок, кількість яких тільки зростатиме до підручників для тих, хто став вже дуже великим і пішов до школи. Для підлітків дитяча кімната зі зручним комп\'ютерним столом стане першим робочим кабінетом у житті.