Гаредробні

вигідна ціна Гардероб

Гардероб :MT_536

Дізнатись вартість
новинка Гардероб

Гардероб :MT_260

Дізнатись вартість
вигідна ціна Гардероб

Гардероб :MT_259

Дізнатись вартість
вигідна ціна Гардероб

Гардероб :MT_256

Дізнатись вартість
новинка Гардероб

Гардероб :MT_255

Дізнатись вартість
новинка Гардероб

Гардероб :MT_254

Дізнатись вартість
вигідна ціна Гардероб

Гардероб :MT_253

Дізнатись вартість
новинка Гардероб

Гардероб :MT_251

Дізнатись вартість
новинка Гардероб

Гардероб :MT_250

Дізнатись вартість
новинка Гардероб

Гардероб :MT_249

Дізнатись вартість

Не секрет, що в житті кожного з нас велике значення має наявність великої множини. зручний одяг. Хтось може сказати про те, що її кількість, іноді, виходить за рамки розумного, але така вже влаштована людина, що хоче мати в своєму розпорядженні багато хороших, якісних речей. Саме тому гардеробна є необхідним приміщенням у всій більшій кількості квартир та приватних будинків. За кілька десятків років, які супроводжувалися прагненням влаштувати всесвітню революцію, наш народ просто не мав можливості згадати про те, що наявність вбиральні, пускаючи не дуже великий – гарантія порядку та гармонії в будинку. Природно, що платільні шафи або комоди можуть взяти на себе деякі функції гардеробних кімнат >, але вони не можуть дати можливості скласти все по місцях і забезпечити легкий доступ до кожного предмета гардеробу або інших необхідних предметів. Тим більше, що шафи та ящики комодів або ліжок – місця, які викликають утруднений доступ людям похилого віку або хворим.

Відмінний варіант продуманого розміщення речей

Ні для кого не буде одкровенням, що наявність великої кількості одягу – це нескінченні спроби навести лад у ящиках комодів та на полицях платильних шаф. Скільки б ми не намагалися раз і назавжди навести лад у них, завжди настає час, коли потрібно провести ревізію, прибрати не потрібне і скласти речі у звичному порядку. Плюси замовлення вбиральні в МебельТОП:

  • Втілення будь-яких побажань замовників;
  • Великий досвід створення вбиралень будь-яких розмірів;
  • Швидке та якісне виконання роботи

Гардеробна кімната – найкращий варіант розподілу асортименту одягу всієї родини та продуманого використання простору квартири чи будинку. Звичайно ж, кожна сім\'я має свої потреби та кількість площі будинку. Але не слід думати, що вбиральню можна влаштувати тільки у великому особняку, в якому достатньо квадратних метрів. На сторінках інтернет-магазину компанії МебельТОП є кілька прикладів раціонального використання квартири та облаштування гардеробної в невеликому просторі. Дизайнери компанії зможуть розробити проект, в якому будуть враховані всі особливості вашої житлоплощі, та запропонувати зручне використання кожного міліметра площі житла. Натомість ви отримуєте вбиральню, в якій ви зможете влаштувати окреме зберігання зимових та літніх речей, зміни постільної білизни та взуття на різні сезони. Крім того, у кожному будинку є кілька аксесуарів, які рідко, але використовуються. Тепер ви завжди знатимете, звідки дістати розкладні стільці для пікніка та інструменти для виконання дрібного домашнього ремонту. Об\'ємний одяг тепер не буде лежати в зім\'ятому стані чекаючи часу, коли настане відповідна пора року. h2>

Хтось може замовити кімнату для зберігання одягу з відкритими осередками, але такий варіант підходить тільки для великих приміщень, де немає дефіциту площі. Тим більше що і в таких будинках, квартирах завжди знайдеться безліч дрібних виробів, які вимагатимуть наявності ящиків і полиць. Тому краще використовувати комбіновані конструкції, де буде місце для відкритих полиць із зимовим одягом та ящиками, в яких можна зберігати дрібний домашній скарб, інструменти, миючі засоби або маску для пірнання. Дизайнери компанії МебельТОП готові розробити для вас вбиральню, проект якої враховуватиме не тільки всю корисну площу, відведену під зберігання речей, а й ваші індивідуальні особливості. Комусь знадобиться велика кількість закритих на ключ висувних ящиків, які не дадуть змоги маленьким дітям добратися до небезпечних предметів. А хтось захоче зробити глибокі ніші із висувними системами. Компанія працює лише з компаніями – виробниками, фурнітура яких перевірена власним виробництвом. Саме це і дає можливість давати гарантію на кожну вбиральню, виконану на замовлення, строком до 5 років.