Кухні МДФ шпонований

Меблі для кухні на замовлення зі шпонованого МДФ

Ще сотню років тому люди знали лише один матеріал для створення меблів – натуральне дерево . Ні для кого не секрет, що в наш час такі меблі на замовлення можуть коштувати дорого, тому компанія Меблі ТОП пропонує звернути увагу на фасади МДФ, що шпонують. В даному випадку, можна говорити про ідеальне співвідношення вартості і бажання замовників мати унікальну кухню зі структурою натурального дерева цінних порід.

Такий шанс є у всіх замовників кухні на замовлення зі МДФ шпону. У каталозі продукції є великий вибір матеріалів, які мають відмінний набір якостей:

  • Невисока вартість
  • Фактура цінних порід дерев
  • Великий термін служби
  • Мінімальні зусилля по догляду

Великий асортимент меблів зі шпонованого фасаду МДФ дає можливість створити на кухні атмосферу приміщення із справжніх дощок. При цьому дотримується головна вимога кухні на замовлення - довговічність та зручність використання кожного елемента. Чи варто встановлювати імітацію?

Безумовно, кухня на замовлення з натурального дерева – показник успішності та почуття стилю. Однак шпоновані МДФ фасади мають більшу міцність, стійкість до впливу води та мікроорганізмів. Жодна комаха не вирішить перевірити міцність своїх зубів на меблів кухні зі МДФ шпонованого. Шпон натурального дерева має велику палітру кольорів, що дає можливість виготовити кухню на замовлення під будь-які дизайнерські задуми.

Глянцева поверхня кухні зі шпонованого фасаду МДФ буде гармонійно виглядати з великою кількістю хромованих деталей сучасної побутової техніки. Матовий фасад МДФ шпонованого стане в нагоді в тому проекті, де основний акцент ставиться на природну структуру натурального дерева. Особливо приємно буде виглядати кухня на замовлення, де настелений ламінат подібного відтінку кольору. >

Економічна складова у будь-якій співпраці є важливим чинником. Шпоновані фасади МДФ – оптимальний варіант бюджетного створення кухні на замовлення.

Якщо ви хочете заощадити, то така кухня на замовлення стане просто чудовим способом створити гарну сучасну кухню в народних традиціях та заощадити серйозну суму. Остаточну суму ви можете дізнатися, зателефонуємо компанії Меблі ТОП.