Радіусні шафи

За багато років роботи, нашій компанії не раз доводилося стикатися зі створенням незвичайних шаф-купе. Не секрет, що планування багатьох старих квартир і будинків далека від досконалості. Не зрозумілі ніші, виступи могли зіпсувати настрій будь-кому. І радіусні шафи-купе, в даному випадку, універсальний варіант вирішення проблем. З моменту початку виготовлення фігурних гіпсокартонних та натяжних стель, настав час надання інтер\'єру єдиного вигляду. Шафа-купе, яка повторює вигини конструкції на стелі – ідеальний спосіб приведення у повну відповідність елементів оздоблення та меблів. У разі застосування радіусних шаф-купе з\'являється список переваг:

  • Можливість виправити планування, не вдаючись до руйнування стін;
  • Можливість поділити кімнату на зони;
  • Уникнути не відповідності геометричних форм в інтер\'єрі

Усі ці плюси роблять радіусні шафи-купе гарним засобом вирішити проблеми створення органічного дизайнерського проекту.

Чи варто вдаватися до такого способу

Якщо ви хочете отримати максимально продуману внутрішню обстановку, то установка вигнутої шафи-купе допоможе зробити це за допомогою унікального рішення. Ви можете замовити виготовлення будь-якого радіусу закруглень. Природно, що шафа-купе не повинна бути виконана заради самої ідеї. Адже має дотримуватися найголовніше призначення - раціональне використання кожного сантиметра житлової площі. спальні та вітальні. Гарна шафа-купе, в якій можна зберігати величезну кількість речей та предметів домашнього вжитку, дозволить приховати з очей побутову техніку, інструменти, побутову хімію тощо. У результаті ви отримуєте у своє розпорядження радіусну шафу-купе з полицями різною глибиною та формою, що просто неоціненно при зберіганні дрібних та великих предметів окремо.

та можливості радіусних шаф-купе

У силу того що застосовуються особливі технології та фурнітура вартість такого проекту трохи дорожча. Однак вигоди очевидні:

  • Неповторна унікальна атмосфера;
  • Раціональне використання ніш та виступів;
  • Плавність ліній, що гарантує порятунок від синців та шишок

З приводу безкоштовного виміру, звертайтеся за телефонами у розділі «Контакти».