Walden
21.09.2017

Як вибрати меблі для дитячої кімнати?

Будь-який з нас чудово усвідомлює, як важливо зробити все без винятку допустиме з метою правильного становлення своєї дитини. Дуже значну роль у цьому взаємовідношенні відіграє дизайн дитячої кімнати, який дуже впливає на психологічний та емоційний стан дітей.

Переживання дитини у себе в кімнаті має приносити задоволення і умиротворення, і крім того почуття у власній захищеності. Правильно обрана комбінація кольорів дасть можливість вашому малюку вдосконалювати власні здібності, вміння та майстерності.

Сьогодні є величезна кількість найрізноманітніших меблів від різних виробників. Висококласні дизайнери та проектувальники регулярно покращують власні розробки, пропонуючи новітні та унікальні проекти меблів для дитячих кімнат.

При підборі меблів до дитячої, необхідно звертати увагу в першу чергу на функціональні характеристики меблів, які безпосередньо залежать від віку дитини. Для найменших, потрібна наявність дитячого ліжка, пеленального столика, а також комода для пелюшок.  У 4-5 років необхідно приділити увагу фізичному розвитку дитини, а саме вдосконалити дитячу кімнату, встановити гойдалку, шведську стінку, гірку, а також безпечні мати і м'які куточки, де він може повеселитись і виплеснути свою енергію.

У міру дорослішання дитини та наближення її до молодшому шкільному віку в дитячій кімнаті обов'язково потрібно поставити комп'ютерний стіл, полиці з книгами та власну шафку для свого одягу. Дитячі психологи радять, що у цей період розвитку вашого чада важливо умовно розділити кімнату на робочу зону та зону відпочинку.

При виборі дитячих меблів слід мати на увазі, що вони повинні бути багатофункціональними та мобільними, щоб з легкістю пересуватися. Це дозволить змінювати планування кімнати в міру зростання вашого малюка. Велика кількість висувних скриньок та поличок також буде дуже доречною, оскільки дозволить вмістити всі іграшки дитини, а їх у неї безперечно багато.

При виборі дитячих меблів слід звернути увагу на якість та екологічну чистоту матеріалів, з яких вони виконані. З точки зору екології найкращими меблями для дітей є ті, які виготовлені з натуральних масивів живого дерева або багатошарової фанери, покритої натуральними маслами або лаками.

І нарешті Найголовніше, що слід враховувати при виборі дитячих меблів, це те, що вони повинні бути адаптовані під вашу дитину, відповідати її віку, бути функціональними, зручними, безпечними та красивими. У такому разі ви можете бути впевненими в тому, що дитина завжди буде радою і щасливою, перебуваючи у себе в кімнаті.