Кухні МДФ фарбований

Розмаїття кольорових рішень кухні з фарбованим фасадом МДФ

Сьогодні немає недоліку у відтінках усіх кольорів. Ви можете замовити виготовлення кухні на замовлення відповідно до ваших уподобань та уявлень про ідеальний інтер\'єр. Завдання професіоналів компанії Меблі ТОП - точно виконати ваші дизайнерські плани. для кого не секрет, що сьогодні дуже модно стало застосування широких стулок дверних отворів. Власне, окремої кухні як такої і немає. У такому випадку кухня на замовлення з фарбованим МДФ фасадом повинна нести спільні з усією квартирою елементи. Це може бути кілька квітів фасаду кухні і обробки вітальні, загальна обробка шафи-купе і деяких навісних шаф, варіантів багато. На сайті є кілька прикладів такого поєднання.

Безумовні переваги фарбованих фасадів кухні на замовлення.

Всі хочуть отримати у своє розпорядження сучасну кухню, яка зможе довгі роки тішити своєю функціональністю та свіжим виглядом. Кухні з фарбованим фасадом мають набір позитивних рис:

  • Високий опір механічним пошкодженням;
  • Довговічність покриття фасадів;
  • Зручне наведення блиску на гладкій поверхні;
  • Стійкість до впливу води

Кухня на замовлення буде виконана в точній відповідності до розмірів кімнати та комунікацій у ній. Жодних зазорів, особливо в тих місцях, де можливе протікання води біля варильної зони та миття. Всім відомо, що при найменшій течі найміцніший матеріал кухні на замовлення може прийти в повну непридатність. Зручне розташування кожного елемента кухні з фарбованим МДФ фасадом /span>

Якщо жінкам важливий загальний вигляд і функціональність, то чоловіки через склад свого характеру звертають увагу на всі дрібниці. І це вірно. Адже вся зручність сучасного миття на кухні під замовлення може зійти нанівець, тільки від того, що краї раковини не будуть надійно оброблені силіконом. Верхні дверцята шаф, відкритому положенні можуть сильно вдарити господарів по голові.

Команда професіоналів не упускає з уваги жодних «дрібниць». Тому у вашій кузні з фарбованим фасадом МДФ не буде жодних течій, верхні шафи будуть забезпечені механізмами відкривання в горизонтальній площині за допомогою доводчика дівер, дверцята кутових шафок не будуть битися один про одного.

Якщо вам сподобалася яка-небудь модель або ви хочете виготовити кухню на замовлення, телефонуйте за телефонами, вказаними на сторінках сайту.