Кухні з фасадами з алюмінієвого профілю

Благородний блиск металу та фасади різних кольорів

При замовленні кухні кожен з наших клієнтів, хоче отримати поєднання вигідної ціни та переваг сучасних матеріалів. Кухні з фасадами із алюмінієвого профілю відповідають усім очікуванням. Плюсів у такого варіанту виконання кухні на замовлення безліч: Неймовірна фортеця торців дверей і ящиків; Вишуканий зовнішній вигляд; Величезний термін служби;

 • Зручність очищення від бруду та жиру;
 • Поєднання з побутовою технікою сучасних виробників
 • Металевий профіль фасаду кухні на замовлення дає можливість повною мірою втілити в життя свої плани створення дизайнерського проекту в стилі хай-тек.

  Благородний відтінок металу дозволяє створювати кухні на замовлення з унікальними кольоровими поєднаннями. Матовий блиск алюмінієвого профілю та яскраві кольори МДФ фасадів кухні на замовлення, дають вражаючий ефект. Вдало підібраний скляний фартух зможе не тільки захистити стіни від їжі, що розбризкується, води, але й створити єдиний комплект кухонних меблів.

  Подібний матеріал став дуже популярним у наш час. Сьогодні на ринку виробництва алюмінієвих профілів для фасадів кухні на замовлення, існує безліч торгових марок. Компанія Меблі ТОП працює тільки з тими брендами, які добре себе зарекомендували. Тому, вирішивши замовити кухню з алюмінієвим профілем, ми можемо запропонувати найкраще співвідношення якості продукції та вартості всього комплекту.

  Загальна вартість завжди можна підкоригувати під час обговорення проекту майбутньої кухні на замовлення вашої мрії. Економія може досягатися за рахунок застосування замість фасадів матового скла для дверей шаф, ручок різної форми та розмірів. Варіантів багато.

  Скільки чекати появи в будинку кухні з алюмінієвим профілем на фасаді

  Компанія давно та успішно працює на ринку виготовлення кухонь на замовлення. Природно, що перевірка якості роботи на кожному етапі дає можливість надавати гарантії на кожен компонент кухні на замовлення. Ті приклади, що ви бачите на сторінці порталу компанії Мебель ТОП, виконуються максимум за 16 днів. Досвід професіоналом є гарантією того, що за будь-якого рівня складності вашого замовлення на кухню, ми не перевищимо цей ліміт. Викликайте замірника прямо зараз, і незабаром у вашому будинку буде встановлена кухня з алюмінієвим профілем фасаду.