Кухні з дерева

Екологічність та вікові традиції сучасної кухні з натурального дерева

Сьогодні нікого не здивуєш розповідями про погану екологію та шкідливу атмосферу великих міст. Замовлення кухні з фасадами з натурального дерева – тенденція, що набуває все більшого поширення в наш час. Дерев\'яні меблі споконвіку використовувалися нашими предками. І сьогодні можна сказати про те, що «все нове – добре забуте старе». Компанія Меблі ТОП пропонує кухні з натурального дерева з використанням найкращих досягнень у цій сфері виробництва. Чи варто замовляти кухню з дерева >

Ні для кого не секрет, що у дизайні меблів, як і в багатьох інших галузях, є модні тенденції та сезонні коливання. Вони можуть стосуватися:

  • Загального стилю кухні;
  • Застосування різних колірних комбінацій;
  • Використання матеріалів, винайдених останніми роками;
  • Застосування аксесуарів та побутової техніки.

І кожному зрозуміло, що всі ці модні течії можуть змінитися, якщо не наступного року, то через кілька років точно. Якщо ви хочете отримати в своє розпорядження безпрограшний варіант, то кухня на замовлення з фасадами з натурального дерева - те, що потрібно. Яке дерево вибрати span>

У даному випадку можна сказати, що кожна кухня на замовлення з дерева – це самостійний вибір кожного клієнта компанії Меблі ТОП. Хтось орієнтується на свої дитячі спогади, хтось звіряється з календарем друїдів, а хтось підбирає деревину за колірним співвідношенням із загальною обстановкою в будинку чи квартирі. Меблі на замовлення можуть бути виготовлені з цінних порід деревини:

  • Дуба;
  • Ясеня;
  • Бука.
Світло-бурий колір ясена або багата палітра дубових фасадів, дають можливість створювати унікальні поєднання на кшталт етно-стилю, сучасної фурнітури та побутової техніки. На сторінках порталу можна познайомитися з деякими прикладами оформлення кухні на замовлення. Технологія обробки фасадів із цільного масиву дерева цінних порід дозволяє говорити про довговічність і практичність догляду за поверхнею. Сьогодні існує безліч спеціальних засобів, за допомогою яких можна надати блиску та повернути первозданну свіжість кухні з натурального дерева. Є багато народних рецептів, які не втратили своєї актуальності у використанні кухні на замовлення із натурального дерева. На ваше бажання можна виготовити кухню зі штучно зістареними фасадами з дерева.