Walden
19.03.2018

Догляд за корпусними меблями

Установка і монтаж нових корпусних меблів, про які ви так давно мріяли і виношували плани з її придбання, процес недовгий. Фахівці компанії МебельТОП можуть у короткий термін виготовити для вас будь-який вид шаф, комодів та тумбочок, в яких ви зможете розмістити всі свої речі. Однак варто порадитися з професіоналами, щоб ваші меблі були не тільки красивими, а й функціональними.

Рано чи пізно настане той момент, коли ви помітите на поверхні дверей шаф розлучення, а на горизонтальних поверхнях скупчиться пил. Звичайно ж, неможливо підтримувати в приміщенні стерильну чистоту, яка б позбавила догляду за корпусними меблями. Сьогодні існує безліч видів побутової хімії, яка дає можливість дбайливо доглядати будь-які матеріали. Головне - підібрати саме той засіб, що підходить для ваших меблів.

Якщо ваша квартира розташована в районі, в якому на вулиці постійно гасають клуби пилу, то потрібно потурбувати про те, щоб знизити для себе клопіт з очищення меблів. Існують поліролі для меблів із ефектом антистатики. Застосування такого засобу не дозволить притягувати пил, що осідає на матеріалах, які часто використовуються. Погодьтеся, що завжди легше пропилососити кімнату, ніж приділяти багато часу протирці поверхонь шаф і столів.

Варто звернути увагу і на своїх домашніх тварин, яким невтямки, що корпусні меблі встановлені в будинку не для того, щоб мітити територію. В іншому випадку, волога від таких «подарунків» призведе до набухання ДСП і, як наслідок, турботи про заміну таких деталей. Якщо меблі розташовані в зоні прямої дії сонячних променів, то варто подбати про те, щоб у найспекотніший час доби вони були закриті шторами. Адже ніхто не хоче отримати через кілька місяців гарнітур меблів, окремі частини якого матимуть різні відтінки кольорів.

Темп життя сучасної людини не дозволяє часто влаштовувати прибирання в будинку, протирання меблів. Тому, якщо через якийсь період часу ви вирішили, що настав час для генерального прибирання, не варто користуватися побутовою хімією, що сильно діє. Насамперед це приведе тільки для здоров'я всіх мешканців. По-друге, ви дуже скоро зможете помітити, що «швидке прибирання» стало причиною того, що меблі втратили свій первозданний колір. Жодних чистячих порошків і грубих губок. Якщо одразу ви і не помітите подряпин, то через деякий час вони обов'язково з'являться. Тільки мильний розчин, нанесений на поролонову губку чи серветку, є спеціальною поліролью. У місцях стиків горизонтальних та вертикальних поверхонь не потрібно використовувати щітку. Просто змочіть важкодоступне місце мильним розчином, зачекайте кілька хвилин і за допомогою ватної палички або зубочистки акуратно вичистіть це місце. Скляні та дзеркальні поверхні можна промити спеціальними розчинами, які дозволяють швидко впоратися із проблемою. Якщо ж ви не переносите запах спирту, який входить до складу багатьох таких засобів, то можна скористатися старими методами, які й сьогодні не втратили своєї актуальності. Трохи крохмалю у воді дозволить впоратися із сильними забрудненнями. Якщо ж від перепадів температури в кімнаті часто «потіють» скляні поверхні, то кілька крапель гліцерину допоможуть позбутися каламутного відбиття.

Тільки не забудьте скористатися нашими порадами, якщо у вас є дзеркала або шибки з піскоструминним малюнком. Такий варіант оформлення інтер'єру дуже популярний сьогодні, і ніхто не буде радий тому, що з поверхні зникне малюнок, який так гармоніював із загальним дизайнерським оформленням.