Walden
19.03.2018

Догляд за акриловими стільницями

У наш час існує багатий вибір матеріалів для створення красивих та функціональних меблів. Звертаючись за виготовленням меблів для кухні завжди потрібно враховувати не тільки корисний простір кімнати, але продумувати кожен окремий елемент майбутньої кухні. Найбагатший вибір матеріалів для покриття робочої поверхні дозволяє кожному замовнику знайти власне рішення. Акрилові стільниці – чудовий спосіб заощадити гроші, не купуючи міцну, але важку та дорогу стільницю з каменю. Її показники опору механічним пошкодженням лише трохи поступаються натуральному каменю, але мають масу переваг:

  • Легкість обробки гарантує створення будь-якої геометричної форми;
  • Опір дії ультрафіолету;
  • Прості варіанти догляду за поверхнею

 

Навіть якщо ви по необережності сильно вдарили акрилову стільницю, можна усунути скол, викликавши фахівців, чого ніколи не можна зробити з каменем. Незважаючи на те, що поверхня такої стільниці досить стійка до впливу високих температур (виробники гарантують опір температурі 150°С) не варто перевіряти це на практиці. Найкраще дати охолонути каструлі або сковороді на плиті або скористатися спеціальною підставкою. Завжди використовуйте обробну дошку. Хоча поверхня стільниці досить міцна, ви завжди ризикуєте залишити на ній подряпини та поглиблення, які ніяк не прикрасять вашу улюблену та зручну кухню.

Свіжий вигляд акрилової поверхні можна підтримувати за допомогою щоденного протирання стільниці мильним розчином. Все просто і не викличе труднощів ні в кого: протерти серветкою, змоченою в теплій мильній воді, і змити цей розчин губкою, промитою в чистій воді. При цьому не потрібно використовувати губку із грубою поверхнею. Такий вид прибирання, можливо, і зможе швидко усунути старий бруд, що в'ївся, але залишатиме мікроподряпини, які рано чи пізно зіпсують виріб і його доведеться міняти. Відмінно підійде звичайна поролонова губка або серветка з мікрофібри.

Не варто застосовувати сильні хімічні засоби для чищення. Якщо бруд занадто сильно в'ївся і не може бути видалений за допомогою м'якого мильного розчину, можна скористатися порошком, що чистить. При цьому варто вибирати засіб, який не містить великих абразивних частинок. В іншому випадку, ви ризикуєте нанести на стільницю подряпини, в яких затримуватиметься бруд. І вам доведеться займатися прибиранням все частіше і частіше.